Kurumsal Değerler

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Başarıya; güçlü takım çalışmasına inanan, şirketini seven, görevlerini eksiksiz yerine getiren, değişikliklere hemen uyum sağlayan çalışanlarımızla; Hedeflerimize; en büyük değerin insan olduğuna inanan, gelişimlerini sürekli takip eden ve iyileştiren yönetim tarzımızla ulaşacağız.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuz doğru ve verimli bir üretimin ancak sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında yapılabileceğine inanmaktadır. Bu nedenle çalışanlarımızın işyerinde geçirdiği süre içerisinde normal sağlıklı hallerini sürdürmeleri öncelikli hedefimizdir.
Tüm faaliyet, proses ve ürünlerimizde mevcut ve oluşabilecek bütün etkileri yarar ve zararları dikkatle değerlendireceğiz. Bütün işlemlerimizi İş Sağlığı ve Güvenliği üzerindeki olumsuz etkilerini en az düzeyde tutacak sorumlulukla yürüteceğiz.
İş Sağlığı ve Güvenliği performansımızı sürekli iyileştirici yönde davranacağız. Kaydettiğimiz gelişmelerle ilgili düzenli olarak çalışanlarımıza, taşeronlarımıza, müşterilerimize ve topluma bilgi vereceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam Kalite anlayışımızın önce müşterilerimize, çalışanlarımıza saygılı olmakla başlayacağına inanıyoruz. 
Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır. Müşteri memnuniyetini gerek ürün kalitesinde gerekse hizmet kalitesinde üstün kalite anlayışımızla sağlayabileceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımızın katılımı olmadan kaliteyi yükseltmenin mümkün olmadığını, çalışanlarımızın motivasyonlarının artırılmasını, hedeflerimiz arasında görüyoruz. Kalite anlayışımızın yerleşmesinde tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde olmayı ve sahip olduğumuz kalite bilincini paylaşmayı görev sayıyoruz.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimizin tasarım, üretim, dağıtım ve kullanım aşamalarında çevreye olumsuz etkilerini en aza indirmeyi, faaliyetlerimize uygun atık yönetim planları oluşturarak, çevreye olan etkileri kontrol altında tutmayı, sürekli iyileştirme faaliyetleri ile çevreye olumsuz etkilerin ve zararlı atıkların minimum seviyeye indirgenmesini, atıkların geri kazanımının mümkün olmadığı durumlarda çevreye en az zarar verecek şekilde ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak bertaraf edilmesini sağlamayı, çevre kirliliğinin önlenmesi için maksimum düzeyde mücadele etmeyi hedef ve görev biliriz.

Yukarı Git